YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

116Kişi Online

MEKAN-27

~ Doğruluk Sonsuzluğun Güneşidir..

seda

Türkiyenin En Büyük Sohbet Sitesi

eda

Herkesi Bekleriz.Hayırlı Olsun

misafirr

Siteye Giriş Yaptı

emrecalıkkk

Siteye Giriş Yaptı

SaDeSiYaHH

★ - NaRin ,`★ Odasına Giriş Yaptı

SaDeSiYaHH

Siteye Giriş Yaptı

root

Siteye Giriş Yaptı

ukte

Siteye Giriş Yaptı

MİSSO

Siteye Giriş Yaptı

BLUE

Siteye Giriş Yaptı

DoGuŞ

Siteye Giriş Yaptı

By-Fendy

Siteye Giriş Yaptı

SDGSDG

Siteye Giriş Yaptı

karakartall

★ Hep Yek ★ Odasına Giriş Yaptı

karakartall

Siteye Giriş Yaptı

lall

♫ T uRKcE PLaY♫ Odasına Giriş Yaptı

lall

Siteye Giriş Yaptı

lall

Siteye Giriş Yaptı

SesliChatSiteleri,

Siteye Giriş Yaptı

Kaypak123

Siteye Giriş Yaptı

Kaypak123

Siteye Giriş Yaptı

ÇiSel..

Siteye Giriş Yaptı

KeLeBeK

Siteye Giriş Yaptı

EsiLya..

Siteye Giriş Yaptı

hey

Siteye Giriş Yaptı

semıhh

Siteye Giriş Yaptı

semıhh

Siteye Giriş Yaptı

semıhh

Siteye Giriş Yaptı

semıhh

Siteye Giriş Yaptı

MİSAFİR 65

Siteye Giriş Yaptı

ALi_DAYI

Siteye Giriş Yaptı

ALi_DAYI

Siteye Giriş Yaptı

hjohj

Siteye Giriş Yaptı

USERR

Siteye Giriş Yaptı

almani

Siteye Giriş Yaptı

askın adamı 41

Siteye Giriş Yaptı

Deniz

Siteye Giriş Yaptı

Deniz

Siteye Giriş Yaptı

Google Chrome ile SesliSohbet, SesliChat ve Sesli Sitelere Giriş Yapınız.

                   Merhaba Arkadaşlar Bugun ki Makalemizde Sizlere Google Chrome ile sesli sitelere Kolayca Nasıl Girilir onu açıklayacağız. Bütün Sesli Siteler için geçerli olan Google Chrome eklentisini yükleyerek Tüm Seslichat Siteleri & Seslisohbet Sitelerine anında giriş yapabilirsiniz.  

       Google arama motorlarınca internet, kullanıcılarının sıkça yapılan soruları üzerine Chrome, SpeakyChat Sistemlerine tüm pencerelerini açmış durumdadır. Bu yapımlar gerçekleşmeden önce yüzlerce ve binlerce SesliChat kullanıcıları İNTERNET EXPLORER değilde Google Chrome sayfasını kullanmaktaydı ve erişmek istediği SesliChat Siteleri ve SesliSohbet Sitelerine her ne yaparsa yapsın giriş yapamıyordu. Tüm dünya genelinde insanlar şikayetlerini bu sözcüklerle Google'da dile getirmişlerdi. Google Chrome ile Sesli Sitelere Giremiyorum, ..  Chrome ile Sesli Chat giremiyorum, Google Chrome ile sesli sohbet sitelerine nasıl girebilirim?.. Chrome ile sesli siteler nasıl giriş yapabilirim? .. Sesli Sohbet sitelerine Crome ile giriş yapabilirmiyim?.. Chrome ile Sesli Chat Sitelerine giriş yapmak istiyorum, bu ve buna benzer bütün soru takılarını kapsayan sözcükler için sizlere hazırladığımız bir kaç adımla birlikte kolayca Sesli Sohbet, Sesli Chat, Kameralı Sohbet, Yazılı SesliChat, Online SesliSohbet Sitelerine girebileceksiniz.. 

          Google Chrome JAVA eklentisini yeni sürümünde enğelledi.. Bu kısıtlamalardan dolayı bir çok kullanıcı, Kullandığı sesli chat ve sesli sohbet sitelerine giremez hale geldi. SesliSohbet siteleri ve SesliChat sitelerinin ise Speakychat Lb oda sahipleri Crome üzerinden Seslisitelere girişlerde sorun yaşamaya başladı.. 

                 Arkadaşlar sizlere İki seçenekli hazırladığımız bu yazılımda giriş yapabileceğiniz iki seçenek hazırladık..   

BU YAZIDA VE ALT BÖLÜMDEKİ İLERLEYİŞLERLE GOOGLE CHROME'den anında girişler yapabilirsiniz. Hangi ilerleme size kolay geliyorsa onu seçiniz.. 

1 - Google Chrome' yi açınız ve üst http kısmına bu linki yapıştırın..>>  chrome://flags/#enable-npapi <<  

2 - Açılmış olan Listeden NPAPI!ui etkinleştir'ê Tıklayınız.   

 

 

 

 

 

 

SesliChat Siteleri, SesliSohbet, SesliChatsiteleri, seslisohbet siteleri, sesli chat siteleri isimleri, bütün sesli sohbet siteleri, online chat, sesli sohbet, online sohbet, sesli sohbet siteleri isimleri, sesli görüntülü sohbet siteleri, sesli sitelerin isimleri, sesli chat site isimleri, sesli sohbet odaları, speakychat sistemleri, sesli chat panelleri, kameralı sohbet siteleri, arkadaşlık siteleri, ciddi evlilik siteleri, SesliChat Siteleri kullanıcılarına dünya'nın her bölgesinden insanlarla tanışma fırsatları sunmaktadır... Yazılı chat siteleri, seslisiteler, seslisohbetler, seslichatler, sesli sohbet siteleri listesi, seslichat siteleri isimleri, yazılı sohbet odaları, sesli sohbetler, sesli kameralı chat siteleri, ücretsiz sesli görüntülü sohbet siteleri, sesli yazılı ve kameralı görüşme yaparak sağlıklı tanışma siteleri, sohbet siteleri, chat siteleri, SOHBET, chat, muhabbet siteleri, diyaloğ siteleri, kameralı sohbet girişleri, sesli siteler hepsi, seslichat, seslisohbet, sesli sohbet sayfaları, SesliSohbet Siteleri Kullanıcılarıne kesintisiz kameralı sohbet ve ücretsiz sesli chat hizmetleri sunar.. Sesli cHAT Siteleri, SesliSohbet Sesli Sohbet Siteleri, SesliChat SesliChatSiteleri Sesli Sohbet Chat Yazılı Görüntülü Sesli chat kanalları, sesli sohbet kanalları, sesli chat sayfaları, sesli chat girişleri, sesli siteler, sesli sohbet isimleri, yeni açılan sesli sohbet siteleri, sesli sohbet sitelerinin bütün isimleri, yeni açılan sesli chat siteleri, sesli chat radyolar, en güzel radyo siteleri, seslichat siteleri, seslisohbetsiteleri girişleri, islami avlilik siteleri, tanışma siteleri, partner bulma siteleri, almanya sesli chat, almanya sesli sohbet, sesli sohbet siteleri almanya sesli chat siteleri, sesli chat, seslichet, sesliçet, seslisohbet, sesli sohbet, seslisohbet sistemleri, sesli sohbet kamaralı chat siteleri gibi tüm sohbet CHAT siteleri kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak kesintisiz İLETİŞİM hizmetleri sunmaktadır...   

                      Germany Görüntülü Chat, En iyi Görüntülü Sohbet Siteleri, Sesli Sohbet Siteleri, Görüntülü Sohbet, Rus Chat Siteleri Ücretsiz, Canlı Sohbetler, Seslichat Seslisohbet, Sesli Sohbet Siteleri, Mobil Chat, Sesli Chat Siteleri, Yeni Sesli Sohbet Siteleri, sesli sohbetsiteleri isimleri, Yeni açılan sesli chat siteleri, Rastgele sesli görüntülü sohbet siteleri, Yeni açılan sesli sohbet siteleri,  bütün sesli siteler, Yabancı görüntülü chat siteleri, Amerika görüntülü sohbet siteleri, sohbet, chat, muhabbet siteleri, seslichat siteleri listesi, seslisohbet siteleri isimleri, Sosyal sohbet siteleri, Ülkeler arası sohbet siteleri, Şehir sohbet chat siteleri, almanya sesli chat, sesli sohbet siteleri almanya, sesli sohbet,  Kameralı sohbet odaları, Bedava sesli sohbet siteleri, Türkiye arkadaşlık siteleri, GÜVENİLİR arkadaşlık siteleri, Ciddi arkadaşlık siteleri hangileri diye soracak olusak sıralama yaptığımız bütün seslichatsiteleri ve seslisohbetsiteleridir..

         Evet arkadaşlar Google Chrome ile bütün sesli chat sesli sohbet ve kameralı diyaloğ sitelerine yapacağımız açıklamalarla anında giriş yapabilirsiniz.. 

 

1 .. Google chrome ile sitelere giriş yapamayan binlerce insan sesli sohbet sitelerine artık hiç giremeyeceğini düşünmüş olsada artık çözümlenmiş bir eklenti ile kolayca yapılabilinecek hale gelmiştir..   

2 ..   Şimdi açık olan tüm Chrome sayfalarınızı kapatın ve yeniden bir Google Chrome sayfası açın. Açacağınız sayfada üst yani http kısmına bu KOD yazısına tıklayarak linki kopyalayın ve http kımına yapıştırın..   

3 ..  Açılan sayfada Chrome'e EkLe butonuna Tıklayıp Google Chrome Eklentisini yükleyiniz.. 

4 .. Yüklemeyi başarıyla gerçeştirdiyseniz Ekranın sağ üst kısmına E harfi gelecek .. Chrome ile siteye girdikten sonra yukardaki e harfine tıklayarak bütün seslichat seslisohbet sitelerine girebilirsiniz..

 

Yazar :
02 Eyl 2020
276 Görüntüleme


Gönder